karykatury na żywo – jak zamówić

Wystarczy 100 sekund, aby narysowany parsknął śmiechem na widok karykatury, stworzonej przez Sadurskiego. Lub nieco dłużej, bo to ile karykatur powstanie w godzinę zależy od wielu czynników, niezależnych od karykaturzysty. Nic dziwnego, że podczas podróży artystycznych do Nowej Jorku (2012 r.) media po raz pierwszy napisały, że Sadurski, to „jeden z najszybszych karykaturzystów świata”.

W ostatnich 10. latach narysował 40,000 karykatur na ponad 500. imprezach. Firmowe eventy, targi, konferencje, itp. Wielokrotnie zjeździł Polskę wzdłuż i wszerz, oprócz karykatur zostawiając po sobie wiele uśmiechniętych twarzy i miłych wspomnień. Rysował też karykatury w USA, Australii i szeregu krajów Europy.

Jak wygląda karykatura
Zwykle jest rysowana specjalnym ołówkiem, na formacie A4. Jedna osoba na planszy (na życzenie więcej). Jest podobna do twarzy rzeczywistej osoby, zawiera dużą dawkę komizmu i jest sympatyczna. Zapomnij o koślawych, niezbyt miłych dla oczu i obraźliwych karykaturach.
Pamiętaj, że są to karykatury „szybkie” czyli firmie zatrudniającej karykaturzystę zwykle chodzi o narysowanie jak największej liczby osób. Jeśli chcesz pracochłonne, efektownie wyglądające karykatury – zamów karykatury ze zdjęć.

Ile to kosztuje?
Stawki są ustalone przez rynek i są rozsądne. To znaczy wcale nie najwyższe, ale oczywiście wyższe od stawek amatorów podających się za karykaturzystów. Kwota jest zależna od liczby godzin rysowania, odległości dojazdu i kosztu ewentualnego noclegu. Ceny zawierają  standardowe materiały niezbędne do wykonania karykatur.

karykatury na żywo karykatura

Nie każdy na formacie A4 wykonuje więcej niż jedną osobę. U nas to możliwe.

Zapytanie i co dalej
W ślad za Twoim zapytaniem szybko otrzymasz e-mailem wycenę. Jeśli nadal będziesz zainteresowany, porozmawiamy telefonicznie, aby rozwiać wątpliwości. Potem wysyłasz informacje niezbędne do przygotowania treści umowy, a następnie sprawdzasz czy wszystko się zgadza. Po podpisaniu – zeskanowanie umowy, faktura zaliczkowa i wpłata na konto. Od tej pory nie martwisz się, że coś pójdzie inaczej niż zaplanowaliśmy. Po wykonaniu usługi otrzymasz fakturę na resztę kwoty, z terminem płatności.

Dodatkowe informacje
– Po otrzymaniu oferty sugerujemy kontakt w celu wstępnej rezerwacji terminu.
– Ponieważ coraz częściej terminy pokrywają się – pamiętaj, że tylko podpisanie umowy i wpłata zaliczki są równoznaczne z pełną rezerwacją.
– Za dopłatą możemy przygotować nadruk reklamowy na kartonikach oraz zapewnić coś, co zabezpieczy każdą wykonaną karykaturę przed uszkodzeniem.
– Osoby narysowane nie płacą.
– Minimalne zamówienie w Warszawie – już od 2. godzin.
– Przy imprezach dużych i wystarczającym budżecie, zapewniamy większą liczbę profesjonalnych karykaturzystów.
– Możliwość rysowania na innym podłożu niż papier.
– Masz wątpliwości? Chętnie doradzimy.

Aby uzyskać wycenę, podaj:
– Data planowanej imprezy, pora dnia (np. impreza wieczorna).
– Miejscowość.
– Rodzaj imprezy (np. luźna impreza integracyjna, ekskluzywny bal, piknik, itp), planowaną liczbę uczestników i na ile godzin wstępnie rozważasz zatrudnienie karykaturzysty. Także inne informacje, które uznasz za ważne. Nie odpowiadamy na zapytania anonimowe!

Kontakt

karykatury na tablecie rysownik karykatury na żywo

Karykatury na żywo – także cyfrowo, na tablecie też powstają niewiarygodnie szybko.