2024-07-22
Znany karykaturzysta w Olsztynie
Karykatury

Znany karykaturzysta w Olsztynie

kwi 18, 2024

Mieszkasz we Olsztynie albo w woj. warmińsko-mazurskim i poszukujesz karykaturzysty. Takiego, który uświetni swym talentem twój firmowy event lub wesele. Albo wykona specjalnie dla Ciebie profesjonalną karykaturę w rozsądnej cenie i w uzgodnionym terminie. Tak? Świetnie trafiłeś! Na tej stronie wszystko na temat: karykaturzysta Olsztyn oraz oferty karykaturzysty:

1. Karykatury na żywo – atrakcja na wesele, firmowy event
2. Karykatury ze zdjęć na prezent

karykaturzysta Olsztyn na wesele
Karykaturzyści i karykatury w Olsztynie i na Mazurach > Koniecznie kliknij

Karykatury na żywo w Olsztynie i woj. warmińsko-mazurskie

Rysowanie karykatur na żywo na imprezach zamkniętych – różnego rodzaju firmowych eventach, weselach, itp. Szczepan Sadurski – artysta znany z ogólnopolskiej prasy i programów telewizyjnych. Karykaturzysta eventowy, nazywany jednym z najszybszych karykaturzystów świata. Uświetnił ponad pół tysiąca imprez w Polsce i innych krajach (m.in. Australia, USA, Europa). Wciąż gdzieś zapraszany, aby zaprezentował swój talent.

100 zabawnych portretów w 4 godziny? To potrafi tylko jeden karykaturzysta. I nie jest to jednorazowy rekord, lecz codzienna, solidna praca, wykonywana od lat. Talent, niezwykły potencjał, solidność oraz atrakcyjne honorarium sprawiają, że warto z nim współpracować.

Aby otrzymać informację o dostępności terminu oraz wysokości honorarium, pisząc e-maila, podaj:
– Data imprezy.
– Miejscowość.
– Orientacyjna liczna gości.
– Numer telefonu do kontaktu.

Napisz e-maila

Możliwe zapewnienie grupy karykaturzystów eventowych.

Uwaga, organizatorzy eventów, firmy i hotele organizujące zamknięte imprezy firmowe w Olsztynie i woj. warmińsko-mazurskim. Dziękujemy za zapytania związane z zatrudnieniem bardzo szybkiego, profesjonalnego karykaturzysty eventowego, który będzie dodatkową atrakcją imprezy i wykona niezapomniane pamiątki czyli wesołe portrety uczestników. Czasem terminy imprez pokrywają się i nie możemy przybyć, na szczęście nie są to częste przypadki. Jeśli chcesz zaoszczędzić – zamiast trzech, zatrudnij jednego karykaturzystę z Karykatura.com – w obu przypadkach dostaniesz podobną liczbę wesołych karykatur.

Niżej więcej informacji na ten temat oraz pokrewne tematy.

karykaturzysta Olsztyn karykatury w Olsztynie wesele
Karykaturzysta Olsztyn na wesele, event. Karykatury na żywo w Olsztynie

Karykatura ze zdjęcia na prezent

Potrzebujesz profesjonalnie wykonanej karykatury w rozsądnej cenie? Na konkretny termin? Dobrze trafiłeś. Zajmuję się tym od lat. Sympatyczna twarz (w zasadzie portret, a nie karykatura), unikalna koncepcja i wygląd każdej karykatury. Wykonanie ręczne (nie komputerowe!)

Aby uzyskać niezbędne informacje – zajrzyj na stronę Jak zamówić oraz Zasady współpracy. Mamy nadzieję, że właśnie dołączasz do naszych zadowolonych klientów!

Pamiętaj: nie jest ważne gdzie mieszkasz i gdzie postanie karykatura. Masz ją otrzymać w konkretnym terminie, obrazek ma być profesjonalnie wykonany, a cena ma być atrakcyjna. Zgadza się? Chyba, że musisz mieć karykaturę na jutro – tu niestety nie pomożemy, szkoda że tak późno wpadłeś ta ten pomysł.

Napisz e-maila

karykaturzysta Olsztyn ze zdjęcia młoda para wesele
Karykaturzysta Olsztyn – weselna karykatura ze zdjęć. Możliwe też wykonanie w kolorze

Profesjonalny karykaturzysta czy miejscowy plastyk?

Część klientów decyduje się na zatrudnienie niedoświadczonego amatora o skromnym talencie, mozolnie rysującego ledwie kilka karykatur w godzinę tylko dlatego, bo… mieszka bliżej miejscowości, w której organizowana jest impreza. Dla decydentów niektórych firm miejsce zamieszkania karykaturzysty jest ważniejsze niż poziom artystyczny wykonywanych karykatur i liczby osób które mogą zostać narysowane.

Karykaturzysta na wesele w Olsztynie – informacje

Twoje wesele oraz jego goście są wyjątkowi, spraw aby otrzymali coś wyjątkowego i przeżyli niezapomniane chwile. Najnowszy hit uroczystości weselnych: profesjonalne karykatury na żywo. Wykonane w niewiarygodnym tempie przez mistrza kreski, znanego nie tylko w Polsce. Na kartoniku dowcipny portret pary (np. mąż z żoną). Duża atrakcja dla podziwiających ten oryginalny artystyczny występ, a potem niezapomniana pamiątka z wesela. Nawet 100 osób narysowanych podczas wieczora (wyjątkowo z naszym karykaturzystą jest to możliwe), atrakcyjna cena.

Świetna zabawa, dużo śmiechu, do tego ci którzy maja ochotę zobaczyć swój wizerunek w krzywym zwierciadle – wrócą do domów ze swoją sympatyczną podobizną. Na pewno wszyscy dobrze zapamiętają, kiedy i gdzie powstał ten wesoły portret.

Dowcipnie narysowane wesołe portrety, wykonane ręką znanego z mediów karykaturzysty, to atrakcja setek imprez, w jakich uczestniczył w ostatnich latach. Szybkość powstawania kolejnych karykatur zadziwia obserwatorów uczestniczących w tym wydarzeniu. Karykatur powstanie tyle, ile średnio wykonuje… kilku karykaturzystów.

Zaraz po wykonaniu gotowe karykatury trafiają na własność do narysowanych osób, będąc potem wspaniałą pamiątką po mile wspominanej uroczystości. Osoby narysowane nie płacą.

Ponieważ wiele terminów jest zajętych ze sporym wyprzedzeniem, zapytania na część terminów się pokrywa i codziennie przychodzą nowe zapytania, nie zwlekaj z zapytaniem, a potem z decyzją, jeśli ofertę uznasz za atrakcyjną, a termin który Cię interesuje, jest jeszcze wolny.

Karykatura.com – zapraszamy do współpracy

karykatury w Olsztynie zamek
Niedawno Sadurski obiecał przed zamkiem w Olsztynie, że wykona mieszkańcom miasta 150 tysięcy karykatur! Jak załapać się na jedną z nich? Zaprosić go na kolejny event

Karykatury – fragmenty informacji z Sadurski.com

• 2013. 15 paźŸdziernika w Olsztyńskim Planetarium odbyło się wręczenie nagród „Ogólnopolskiego Konkursu Satyrycznego Olsztyn 660 lat” laureatom obu kategorii (literacka i karykatura). Konkurs zorganizowali: Oddział Związku Literatów Polskich w Olsztynie, Planetarium Olsztyńskie oraz Urząd Miasta Olsztyna.

• 2012. 27 kwietnia w Galerii Stary Ratusz w Wojewódzkiej Bibliotece Publicznej otwarto wystawę karykatury „Biblioteka”. To plon konkursu zorganizowanego wcześniej w Zielonej Górze.

• 2011. Do końca lutego w multimedialnej bibliotece Planeta 11 (Olsztyn, ul. Piłsudskiego 38) można było oglądać wystawę rysunku satyrycznego „Uśmiech Chopina”. Wystawa jest plonem międzynarodowego konkursu rysunku satyrycznego, a od czerwca do paźŸdziernika 2010 r. była prezentowana w Muzeum Karykatury w Warszawie.

• 2011. W Galerii Amfilada Miejskiego Ośrodka Kultury (Olsztyn, ul. Dąbrowszczaków 3) otwarto wystawa karykaturzysty Andrzeja Czeczota. Rysunki pochodzą ze zbiorów Muzeum Karykatury.

• 2011. 2 września w Galerii Stary Ratusz Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej (Olsztyn, Stare Miasto 33) odbył się wernisaż wystawy J.Burniewicza. O zawartości wystawy najlepiej mówi jej tytuł: Wpadnij na śmiech i grozę. Prasowe komiksy satyryczne i karykatury autora z lat 1971-2011.

• 2010. „Rysunki dawne i nowe” – to tytuł wystawy rysunków Sławomira Mrożka, jaką otwarto 25 lutego w Galerii Amfilada Miejskiego Ośrodka Kultury (Olsztyn, ul. Dąbrowszczaków 3).

• 2010. „Wakacje w satyrze” – to cykl wystaw karykatury, jaki w wakacje można było oglądać na Warmii i Mazurach. Temat turystyki i wypoczynku nie jest przypadkowy. W 2010 roku w Olsztynie odbędzie VI Kongres Krajoznawstwa Polskiego, na terenie województwa warmińsko-mazurskiego zagości 51 Ogólnopolski Wysokokwalifikowany Rajd Pieszy, poza tym jak co roku nad jeziora przyjedzie tysiące turystów i wczasowiczów.

karykatury w Olsztynie warmińsko-mazurskie artykuł w gazecie
Szczepan Sadurski, ekspert w dziedzinie karykatury. Jeden z jego prasowych artykułów, propagujących sztukę karykatury

KARYKATURZYSTA EVENTOWY
„Jeden z najszybszych karykaturzystów świata” – rozmowa ze Szczepanem Sadurskim

– Od kilku lat media piszą, że jesteś jednym z najszybszych karykaturzystów świata. Czy zrobienie podobnej karykatury w 2 lub 3 minuty jest w ogóle możliwe?
– Tym, którzy mają wciąż przed oczami karykaturzystę ulicznego, faktycznie trudno w to uwierzyć. Cóż, wystarczy zorganizować taką imprezę i zaprosić mnie, aby zobaczyć to na własne oczy. Rzeczywiste wykonanie karykatury trwa jeszcze krócej. Trzeba się przecież przywitać, zamienić kilka zdań, czasem odpowiedzieć na pytanie. Samo wykonanie w moim przypadku trwa około 100 sekund, niezależnie od tego kto przede mną siada. Na targach w Wielkiej Brytanii rysowałem nawet 30-sekundowe karykatury – tyle średnio trwała rozmowa osoby podchodzącej do stoiska targowego. Gdy osoba odchodziła, miałem kilka kolejnych sekund aby dogonić osobę narysowaną, równocześnie postawić ostatnią kreskę i podpisać się na obrazku. (fragment wywiadu)

Ciekawostki o Olsztynie

* Pierwsza wzmianka o Olsztynie pochodzi z dokumentu lokacyjnego Kieźlin.
* W 1635 w Olsztynie przebywał król Władysław IV Waza, a 3 lutego 1807 Napoleon Bonaparte.
* W latach 1457-1458 biskupem warmińskim był Eneasz Sylwiusz Piccolomini, późniejszy papież Pius II 1458-1464.
* Największe olsztyńskie jezioro Ukiel (zwane Krzywym) na 412 hektarów powierzchni. To równocześnie najgłębsze jezioro, ma 43 metry głębokości.
* Plac Pułaskiego jest jednym z niewielu rond w Europie, gdzie na środku umiejscowiony jest parking i toaleta miejska, a samo rondo ma kształt prostokąta.
* W Olsztynie, w dzielnicy Pieczewo znajduje się najwyższy obiekt w Polsce: maszt radiowo-telewizyjny, którego wysokość wynosi 360 metrów.
* W drugiej połowie XIX wieku osuszono kilka olsztyńskich jezior, w tym jezioro Fajferek, nad którym w 1845 roku Zarząd Miejski otworzył kąpielisko.
* W latach 2003-2006 Olsztyn został czterokrotnie uznany najlepszym miastem etapowym kolarskiego wyścigu Tour de Pologne.
* Pierwszy pokazowy mecz korfballu w Polsce odbył się w 1987 roku w Olsztynie.

Tania fotobudka Olsztyn droższa niż profesjonalny karykaturzysta?

Fotobudka w ostatnich kilku latach podbiła rynek eventowy w Polsce. Małej powierzchni, lekka przenośna „budka” z czymś w środku, co robi zdjęcia osobom, które się w niej znajdą, obok rekwizyty – kapelusze, wielkie okulary, kapelusiki. I jedna, czasem dwie osoby z obsługi fotobudki, która jest banalnie prosta. Roześmiani i rozluźnieni uczestnicy imprezy, często już po paru drinkach, żywiołowo przebierają się w rekwizyty i stroją głupie miny oraz pozują w zwariowanych pozach do obiektywu aparatu fotobudki, aby niemal po chwili otrzymać pamiątkowe, szalone zdjęcie z imprezy. (…) Korzystając z internetowej wyszukiwarki, wpisałem frazę „tania fotobudka”, aby zorientować się w cenach tych najtańszych. Okazuje się, że wynajęcie nawet tej najtańszej fotobudki, kosztuje taniej niż wynajęcie wysokiej klasy karykaturzysty eventowego.

Karykatury Olsztyn, Mazury. Karykatury na żywo – cennik, czyli co wpływa na cenę

Ponieważ imprezy zamknięte, to zwykle spora liczba uczestników, organizatorowi imprezy zwykle zależy, aby jak najwięcej osób zostało narysowanych czyli dostało pamiątkę w postaci karykatury. Każdy karykaturzysta ma inne umiejętności, temperament  i wypracowany przez lata sposób pracy, więc i określony limit karykatur, jakie może stworzyć w godzinę. Najczęściej jest to kilka, maksymalnie kilkanaście karykatur. Dla niżej podpisanego ponad 20 w godzinę nie jest problemem, choć konkretna ilość zależy to od wielu czynników, na które niekoniecznie mam wpływ.

Pomysł na imprezy integracyjne na Mazurach

Wyjazdy integracyjne to najczęściej imprezy od kilkunastu do kilkudziesięciu osób i zwykle rysujemy karykatury na żywo w porze wieczornej. Spotkania krótkie lub będące fragmentem, atrakcją np. 2-dniowego wyjazdu na szkolenie firmowe albo wyjazd integracyjny. (…) Dosyć sztampowe rysowanie karykatur uczestników spotkania integracyjnego to nie jedyna możliwość skorzystania z talentu i doświadczenia karykaturzysty z Karykatury.com.

Olsztyn. Karykatury na żywo w Centrum Handlowym

Przykład z Ostrołęki pokazuje, że karykaturzysta wcale nie musi być jedną z wielu atrakcji eventu, z założenia wycenianych przez firmy eventowe podobnie skromnie jak hostessy, młode dziewczyny malujące dzieciakom „buźki” i innych niewykwalifikowanych, młodych ludzi pomagających przy eventach. Pokazuje, że na event do galerii handlowej można zaprosić nie tylko najtańszych karykaturzystów-amatorów.

Karykaturzysta Olsztyn – atrakcja na jubileusz firmy

Zwykle są także atrakcje przygotowane dla uczestników, w tym także występy artystyczne. Czasem jest specjalna scenografia, oświetlenie i scena, są oficjalne przemówienia szefostwa firmy. Karykaturzyści eventowi serwisu Karykatury.com na wielu takich imprezach byli gośćmi. Rysowaliśmy karykatury uczestników takich spotkań, organizowanych w różnych miejscach Polski.

Olsztyn. Karykaturzysta na imprezie firmowej

Ponieważ imprezy zamknięte, to zwykle spora liczba uczestników, organizatorowi imprezy zwykle zależy, aby jak najwięcej osób zostało narysowanych czyli dostało pamiątkę w postaci karykatury. Każdy karykaturzysta ma inne umiejętności, temperament  i wypracowany przez lata sposób pracy, więc i określony limit karykatur, jakie może stworzyć w godzinę.

Olsztyn. Wigilia firmowa z karykaturzystą

Te dosyć kameralne spotkania organizowane są w firmach i biurach, ale często też w restauracjach i innych lokalach poza siedzibą firmy. Mają być polskie, świąteczne potrawy i wigilijna, prawie rodzinna atmosfera. Warto zadbać o dodatkową atrakcję oraz… o wyjątkowy prezent dla każdego. Na przykład w postaci wesołego portretu (karykatury), którą wykona doświadczony, znany polski karykaturzysta.

Olsztyn Bal karnawałowy atrakcje: najszybszy karykaturzysta

Bal karnawałowy uzupełniony o karykaturzystę w pierwszej chwili może się wydać dziwnym pomysłem. Ale tylko w pierwszej chwili. Przecież organizujemy bal nie tylko po to, aby tańczyć. Po to, aby zapewnić uczestnikom dobrą rozrywkę, aby każdy był zadowolony i uśmiechnięty. Dobry karykaturzysta świetnie wpisuje się w te założenia organizatorów bali karnawałowych. Błyskawicznie stworzone przez niego podobizny są w stanie rozweselić każdego ponuraka, wprawiają w dobry humor nie tylko osobę narysowaną.

Karykatura na prezent ślubny, dla rodziców, świadków

Jeśli na planszy są młodzi oraz ich rodzie (czyli cztery osoby), najczęściej tematem karykatury jest uroczystość ślubna. Państwo młodzi są w ślubnych strojach, a ich rodzice również są w strojach odświętnych. Przyszły teść winien być narysowany / namalowany w garniturze (pod szyją krawat lub mucha), a przyszła teściowa w eleganckiej sukni.

Karykatura ze zdjęcia Olsztyn. Jakie zdjęcia są najlepsze?

Jeśli chcemy, aby sukces karykatury był najlepszy, karykatura była najbardziej udana – twarz osoby narysowanej na planszy winna wyglądać identycznie lub bardzo podobnie, jak twarz osoby której właśnie wręczamy karykaturę. Będzie to możliwe, jeśli dostarczysz AKTUALNE zdjęcia. Twarz każdego z nas z upływem lat zmienia się. Jeśli wysyłasz zdjęcie zrobione 5 lat temu i uważasz, że karykaturzysta wyobrazi sobie czyjś obecny wygląd – jesteś w błędzie.

Karykaturzysta Olsztyn – główna atrakcja wieczoru

Różnego rodzaju mniejsze eventy, niekoniecznie organizowane są przez firmy eventowe. Często organizują je firmy dla siebie – dla swoich pracowników, dla kontrahentów. To one decydują o wszystkim, a wybór konkretnego karykaturzysty jako atrakcji wieczoru, w większości jest świadomy i nieprzypadkowy. Firma nie zatrudnia więc amatora tylko dlatego, bo był powiedzmy 200 złotych tańszy od dobrej klasy karykaturzysty eventowego.

Olsztyn. Jaka karykatura ze zdjęcia?

Od zawsze do Karykatury.com piszą i telefonują osoby, zainteresowane wykonaniem karykatury na prezent, z przesłanych zdjęć. Ponieważ ostatnio prowadzimy coraz więcej rozmów z osobami, które na pomysł zamówienia wpadły niemal w ostatniej chwili czyli na krótko przed wręczeniem karykatury której jeszcze nie ma – mamy kolejne spostrzeżenia. Na temat tych klientów oraz ich wyobrażeń związanych z produktem, który zamierzają zamówić.

Karykaturzysta na wesele Olsztyn. Poradnik

Zasada jest taka, że karykaturzysta przybywając na wesele, ma zagwarantowane honorarium. Osoba, która go zaprasza, płaci za jego wynajęcie. Konkretnie: za czas pracy (liczbę godzin rysowania), w sporadycznych przypadkach – za liczbę wykonanych karykatur.

Atrakcje na piknik: karykaturzysta Olsztyn

Na karykaturzystów podczas pikniku niemal zawsze jest ogromne zapotrzebowanie – non stop, od początku do końca imprezy. Gdy chcesz mieć na pikniku tę super-atrakcję, lepiej oszczędź na niesprawdzonych atrakcjach, a postaw na świetnych zawodowych karykaturzystów eventowych, którzy narysują dużą liczbę uczestników pikniku. Aby było w sam raz i wielu uczestników pikniku miało szansę na karykaturę, na każdych 150-200. uczestników pikniku…

Eventy Olsztyn, Mazury. Artysta estradowy czy karykaturzysta?

Jeszcze kilkanaście lat temu, gdy biznes eventów miał się dobrze, choć wciąż w Polsce raczkował, nie było karykaturzystów specjalizujących się w rysowaniu karykatur na eventach. Kandydatów na rysowanie szukano na rożne sposoby (powstawały dopiero pierwsze strony www takich artystów). Ale nawet obecnie nie jest lepiej i w wielu agencjach eventowych wciąż nie słyszano o tym, że na event można zaprosić karykaturzystę.

Rocznica ślubu i urodziny – karykatury na żywo

Honorarium dla karykaturzysty liczone jest od ilości godzin, podczas których rysuje na imprezie (najczęściej 4 – to zależy od uzgodnień i liczby uczestników imprezy). Do tej kwoty dojdzie koszt dojazdu i noclegu – w zależności od odległości jaką musi przejechać na imprezę i pory dnia (zwykle to imprezy wieczorne, więc czasem potrzebny jest też nocleg). Chyba, że do domu ma blisko. Dodajmy przy okazji, że rysujemy w całej Polsce, więc jeśli termin mamy wolny i zaakceptujesz nasze standardowe stawki – wkrótce się spotkamy!

Marketing bankowy i karykaturzysta Olsztyn

– Poszedłem do banku, a (niezależnie od sprawy którą tam miałem załatwić) wróciłem do domu z sympatyczną, niespodziewaną pamiątką. Dla klienta banku to miłe i na pewno zostanie przez niego pozytywnie zapamiętane. Dla banku – jedna z wielu okazji, aby dotrzeć z pozytywnym przekazem oraz z ofertą do klientów.

Karykatura na rocznicę ślubu

Gdy słyszymy hasło „rocznica ślubu” – już wiadomo, że na planszy mają być narysowane dwie osoby. Jaka to będzie scenka, decydujemy wspólnie z klientem, zwykle podczas rozmowy telefonicznej. Karykatura na rocznicę ślubu może być obrazkiem dosyć sztampowym (bo niewiele mamy informacji o osobach które mają zostać uwiecznione poza faktem, że ileś tam lat żyją w związku małżeńskim). Albo obrazkiem bardziej rozbudowanym, dzięki którym oglądający dowie się czegoś więcej o naszej parze.

Powyżej: fragmenty wpisów z blogu karykaturzysty

Fakty o Olsztynie i nie tylko

Olsztyn – stolica województwa warmińsko-mazurskiego. Główny ośrodek gospodarczy, edukacyjny i kulturowy, siedziba władz i instytucji regionu, a także węzeł kolejowy i drogowy. Miasto centralne aglomeracji olsztyńskiej. Olsztyn leży w południowej części Warmii, historycznej krainy będącej w latach 1466–1772 częścią Rzeczypospolitej. Olsztyn położony jest w środkowej części województwa warmińsko-mazurskiego nad rzeką Łyną, w granicach Pojezierza Olsztyńskiego, które wchodzi w skład makroregionu Pojezierza Mazurskiego. Miasto sąsiaduje z gminami: Dywity, Barczewo, Purda, Stawiguda, Gietrzwałd oraz Jonkowo.

Aglomeracja olsztyńska – aglomeracja monocentryczna w środkowej części województwa warmińsko-mazurskiego, która obejmuje miasto centralne Olsztyn oraz niektóre gminy powiatu olsztyńskiego. Pozostałymi miastami aglomeracji są: Barczewo, Dobre Miasto, Olsztynek.

Województwo warmińsko-mazurskie – jedno z 16 województw, położone jest w północno-wschodniej części kraju. Siedzibą wojewody i władz samorządu województwa jest Olsztyn. Województwo warmińsko-mazurskie powstało w 1999 r. w wyniku reformy podziału administracyjnego kraju i objęło tereny dawnego województwa: olsztyńskiego oraz większe części województw elbląskiego i suwalskiego oraz fragmenty toruńskiego, ciechanowskiego i ostrołęckiego.

Warmińsko-mazurskie – miejscowości. Zgadnij, w których już rysował nasz karykaturzysta

Barczewko, Barczewo, Bartoszyce, Biała Piska, Biskupiec, Braniewo, Chruściele, Dobre Miasto, Działdowo, Elbląg, Ełk, Florczaki, Frombork, Gierłoż, Gierzwałd, Gietrzwałd, Giżycko, Godkowo, Gołdap, Grodziczno, Iława, Iłowo, Iłowo-Osada, Jedwabno, Jeziorany, Jora Wielka, Kętrzyn, Kruklanki, Krutyń, Kurzętnik, Lidzbark, Lidzbark Warmiński, Lubawa, Łukta, Małdyty, Markowo, Mikołajki, Miłki, Miłomłyn, Młynary, Morąg, Mrągowo, Myszyniec, Nidzica, Nowa Wieś Ełcka, Nowe Miasto Lubawskie, Ogonki, Olecko, Olsztyn, Olsztynek, Orzysz, Ostróda, Pasłęk, Pasym, Piecki, Pisz, Reszel, Rozogi, Ruciane-Nida, Rumy, Rydzewo, Ryn, Srokowo, Stare Jabłonki, Stawiguda, Susz, Sypniewo, Szczytno, Szkotowo, Tolkmicko, Tomaszkowo, Węgorzewo, Wielbark, Wydminy, Zdunki.

Ta strona odpowiada m.in. na pytania:
1. Czy rysujecie karykatury na weselu na Mazurach?
2. Jak zamówić usługę: karykatury na żywo na Mazurach?
3. Jak zamówić karykaturzystę na wesele w Olsztynie, Mazury?
4. Jaki powinien być karykaturzysta na wesele Mazury?
5. Profesjonalny karykaturzysta czy karykaturzysta amator?
6. Jaki jest najlepszy karykaturzysta na imprezę?
7. Ile kosztuje karykaturzysta na wesele Olsztyn?
8. Karykaturzysta eventowy czy karykaturzysta uliczny?
9. Szybki karykaturzysta na weselu – czy to dobra atrakcja na wesele?
10. Impreza firmowa, firmowy event – jak zamówić karykaturzystę rysującego karykatury na żywo?

11. Czy karykaturzysta to dobra atrakcja na firmowy event na Mazurach?
12. Dlaczego są drogie i tanie karykatury?
13. Ile rysujecie karykatur w godzinę?
14. Jakie są oryginalne atrakcje na wesele, atrakcje na event?
15. Ile kosztuje karykatura czyli jaka jest cena karykatury?
16. Karykatura na prezent: kolorowa czy czarno-biała?
17. Jak zamówić karykatury ślubne, karykatury na wesele Mazury, Olsztyn?
18. Karykatura ze zdjęcia. U kogo i jak zamówić karykaturę?
19. Czy wykonujecie takie usługi, jak: karykatura na urodziny, karykatura dla szefa, karykatura na rocznicę ślubu?
20. Ile kosztuje profesjonalna karykatura za zdjęcia?