2024-07-22
Akcje promocyjne z najszybszym karykaturzystą
Karykatury

Akcje promocyjne z najszybszym karykaturzystą

lip 2, 2024

Akcje promocyjne, to jedna z wielu okazji aby sprawić klientom dużo radości, bo event uświetnił znakomity karykaturzysta. Jak było w Szczecinie? Informacje, zdjęcia

Promocje w Burger Kingu

W listopadzie i grudniu sieć restauracji Burger King powiększyła się o trzy kolejne punkty, w tym dwa w Szczecinie. Dla pierwszych klientów którzy przyszli, przygotowano specjalne atrakcje oraz promocje. Przez kilka pierwszych godzin od otwarcia, można było kupić zestawy w promocyjnej cenie. Dodatkowo klientów częstowano tortem, było też specjalne miejsce do robienia pamiątkowych zdjęć. Konferansjer prowadził quizy dla zainteresowanych osób, w dodatku można było pozować do karykatur (wesołych portretów). Oczywiście z koroną – symbolem Burger Kinga na głowie.

Były to bezstresowe karykatury czyli nie wymagających długiego pozowania. Najszybszy karykaturzysta eventowy którego talent ubarwił promocyjne imprezy w Szczecinie, na wykonanie jednej karykatury potrzebuje średnio stu sekund! Niektórzy wrócili do domów z planszą, na której były dwie twarze (mama z synem albo chłopak z dziewczyną). Co ważne, jest to atrakcja dla każdego, bez względu na wiek. Mogą z niej korzystać 10-latki, jak i 70-latki, panowie i panie. Wszystkim z wyjątkiem malutkich dzieci, które jeszcze nie rozumieją, że choć przez dłuższą chwilę nie można kręcić głową we wszystkie strony.

event promocja w Szczecinie karykatury
Karykatury w Szczecinie, tworzone w niesamowitym tempie. To się podoba każdemu!
eventy promocyjne karykaturzysta Szczecin
Akcje promocyjne ze znakomitym karykaturzystą. Miła pamiątka, którą każdy zabierze do domu

Błyskawiczne karykatury w prezencie

Tym razem karykatury formatu A4 były tworzone nie ołówkiem, lecz specjalnymi czarnymi flamastrami. Dodamy, że taki sposób rysowania wymaga ogromnej wprawy i doświadczenia, gdyż żadnej kreski nie można wymazać gumką, jak w przypadku rysowania ołówkiem. Dlatego muszą być rysowane bezbłędnie, pewną ręką.

Czy karykatury w wykonaniu najszybszego mistrza kreski podobały się osobom narysowanym? Po uśmiechach, a czasem nawet wybuchach śmiechu modeli zaraz po zobaczeniu swej dowcipnej podobizny – wnioskujemy, że tak. Zresztą popatrzcie na kilka zdjęć (celowo zamazaliśmy fragmenty twarzy). To tylko niewielka część karykatur, rysowanych na żywo podczas wspomnianych promocji.

Udział znanego karykaturzysty eventowego w akcji promocyjnej, to kolejny przykład na to, że miłe dla oka wesołe portrety, są świetnym pomysłem na jedną z atrakcji eventów o charakterze promocyjnym. O konkursie czy tańszej kanapce można po jakimś czasie zapomnieć, ale spersonalizowany upominek pozostanie pamiątką na długo. I już na zawsze będzie na nim logo firmy – także wtedy, gdy osoby narysowane będą pokazywać innym swoją swoją zabawną podobiznę.

eventy promocyjne karykaturzysta Szczecin
Osoby narysowane chętnie pozują wraz ze swoją podobizną, do pamiątkowych zdjęć
event promocja w Szczecinie karykatury
Event promocyjny w Szczecinie. Któż nie chciałby choć na chwilę zostać królem?…

Akcje promocyjne i karykatury na żywo

Promocje, to jedna z wielu okazji, aby zaprosić znakomitego karykaturzystę eventowego z Karykatura.com. Takimi okazjami są spotkania integracyjne, kongresy, targi, pikniki, jubileusz firmy, Wigilia firmowa, i tak dalej. Warto zabookować termin z jak największym wyprzedzeniem, gdyż najszybszy karykaturzysta otrzymuje wiele propozycji i jednego dnia może odwiedzić tylko jedno miejsce w Polsce.

Dodamy, że nasz karykaturzysta w samym tylko Szczecinie, w grudniu uświetnił swoją obecnością i talentem aż 3 eventy. Trzecim była uroczysta kolacja – Wigilia firmowa, w restauracji przy Rynku Siennym. Wnioskujemy w tego, że Szczecinianie lubią profesjonalne karykatury, w najlepszym wydaniu. Wkrótce kolejne eventy w Szczecinie, z udziałem najszybszego karykaturzysty!

Akcje promocyjne karykaturzysta Szczecin: (c) Karykatura.com

event promocja w Szczecinie karykatury
Dowcipna karykatura w profesjonalnym wykonaniu podoba się każdemu, bez względu na wiek
eventy promocyjne karykaturzysta Szczecin
Karykaturzysta Szczecin podczas pracy. Jak widać, stanowisko nie wymaga specjalnego przygotowania. Wystarczą miejsca siedzące, stolik i dobre oświetlenie

Zobacz też:
> Karykaturzysta w Krakowie
> Mimowie Szczecin