2024-07-22
Alternatywa dla fotobudki: najszybszy karykaturzysta
Karykatury

Alternatywa dla fotobudki: najszybszy karykaturzysta

lip 6, 2024

Coraz częściej w rozmowach na temat eventów i wesel pojawia się temat fotobudki. I coraz częściej słychać: „Ile razy można?”. Faktycznie, fotobudka była już na niezliczonej ilości imprez, jest znana atrakcją, która wielu osobom już się opatrzyła i znudziła. Dlatego poszukiwane są ciekawe, nie mniej atrakcyjne pomysły na zastąpienie fotobudki. Jaka jest alternatywa dla fotobudki? Podpowiadamy

Co zamiast fotobudki?

Zastąpić fotobudkę próbują wszelkie pomysły z polaroidem, pstrykaniem zdjęć które po chwili można np. wkleić do księgi pamiątkowej dla pary młodych. Jest fotobudka z polaroidem, fotobudka rustykalna, gifbudka, fotolustro, w ostatnich latach także fotobudka 360. Trochę od siebie się różnią, ale wciąż jest blisko do fotobudki, fotograficznego uwieczniania twarzy i postaci uczestników imprezy. Przebieranki w kapelusze, robienie zwariowanych min… Jednak nawet najlepsza fotobudka, z którą bawisz się po raz kolejny z rzędu, każdemu w końcu może się znudzić.

Alternatywa dla fotobudki – co powiesz na znakomitego karykaturzystę?

W pierwszej chwili pomysł zaproszenia karykaturzysty na wesele, na którym jest około 100 lub więcej gości, wydaje się kiepskim. Każdemu staje przed oczami wspomnienie karykaturzystę ulicznego (np. z zakopiańskich Krupówek), przez kwadrans rysującego podobiznę znudzonego pozowaniem gościa. Sytuacja jest odmienna gdy okazuje się, że jest znakomity rysownik karykatur, który w 4 godziny jest w stanie narysować… setkę gości wesela. Brzmi nieźle? Pewnie sądzisz, że to niemożliwe? A jednak jest w Polsce artysta, nazywany jednym z najszybszych karykaturzystów świata. I wciąż ma pełne ręce roboty. I prawdopodobnie jeszcze o nim nie słyszałeś / słyszałaś.

karykaturzysta na wesele alternatywa dla fotobudki
Karykatury na żywo, to świetna alternatywa dla fotobudki. Nawet 100 narysowanych w 4 godziny – to wyjątkowo potrafi znakomity artysta z Karykatury.com

O tym, że to możliwe przekonało się już wielu klientów którzy skontaktowali się i współpracowali ze znakomitym artystą Karykatury.com. Rysujący błyskawicznie, znakomity karykaturzysta eventowy, to bardzo udana alternatywa dla fotobudki. Nie dość, że sprawi radość osobom narysowanym (oryginalna pamiątka po weselu), do tego sam fakt śledzenia na własne oczy jak powstają dowcipne portrety ręką mistrza kreski, to dodatkowa atrakcja dla gości wesela. Mało tego, często zdarza się że z jego talentu korzysta więcej osób niż z dobrze znanej  każdemu fotobudki lub jednej z jej odmian.

Coś lepszego niż fotobudka?

Można zaryzykować, że błyskawicznie rysujący karykaturzysta eventowy jest lepszym pomysłem niż fotobudka na weselu. A na pewno jest bardziej oryginalną weselną atrakcją. To nie technologia, lecz po prostu sztuka. To często ekscytujące dla gości wesela i eventu, bo każdy zobaczy coś innego niż codziennie widzi w lustrze.

Oryginał dowcipnego portretu można potem powiesić w ramce, w mieszkaniu i spoglądać na niego, przypominając sobie w jakich okolicznościach i z jakiej okazji został wykonany. A może na obrazku będzie okolicznościowy stempel? Ten pomysł podoba się wielu parom młodym, które kontaktują się z najszybszym karykaturzystą, planując zaproszenie jego na swoje wesele.

fotobudka karykaturzysta na wesele alternatywa dla fotobudki
Alternatywa dla fotobudki – zdarza się, że z tej weselnej i eventowej atrakcji korzysta więcej osób niż z klasycznej fotobudki!

Karykaturzysta na wesele, firmowy event – ile kosztuje?

Okazuje się, że ta artystyczna alternatywa dla fotobudki jest bardzo konkurencyjna cenowo z „oklepaną” na wielu imprezach fotobudką. Znakomity karykaturzysta często jest porównywany cenowo do fotobudki. To przemawia do tych organizatorów wesel, którzy chcą stworzyć okazję gościom, aby ich na twarzach pojawił się jeszcze szerszy uśmiech.

W dodatku to, co stworzy profesjonalny karykaturzysta, jest o wiele bardziej oryginalne od zdjęć z fotobudki, a goście wesela przez kilka godzin mogą obcować z artystą, ze sztuką. I co chwila wybuchać śmiechem na widok innych uczestników wesela.

Jedynym minusem pomysłu zaproszenia na wesele najbardziej rozchwytywanego karykaturzysty w Polsce, jest jego kalendarz, zapełniony rezerwacjami. Rozpoczynają się na wiele miesięcy przez datą planowanych imprez. Dlatego aby mieć pewność, że najlepszy fachowiec, którego talent był podziwiany w Nowym Jorku, Australii i w Europie wciąż ma wolny termin który cię interesuje, należy napisać do nas możliwie wcześnie. Najlepiej zaraz po tym, gdy została zarezerwowana weselna sala.

Alternatywa dla fotobudki? > Napisz do nas

Zobacz też:
> Mimowie Opole
> Karykaturzysta Szczecin