2024-05-30
Lubelski karykaturzysta – karykatury w Lublinie
Karykatury

Lubelski karykaturzysta – karykatury w Lublinie

kwi 30, 2024

Wszystko o: karykaturzysta Lublin i karykatury w Lublinie, na Lubelszczyźnie (województwo lubelskie) i nie tylko. Oferty:

1. Karykatury ze zdjęć na prezent
2. Karykatury na żywo – atrakcja na wesele, na event firmowy

karykaturzysta Lublin atrakcje na wesele w Lublinie
Karykaturzysta na wesele Lublin oraz woj. lubelskie > Tu informacje

1. Lublin. Karykatury ze zdjęć

Mieszkasz we Lublinie albo w woj. lubelskim i poszukujesz karykaturzysty. Takiego, który   specjalnie dla Ciebie stworzy profesjonalną karykaturę w rozsądnej cenie i w terminie nie późniejszym niż ten, który Cię interesuje? Świetnie trafiłeś!

Jeśli  karykatura ma być efektownym, miłym prezentem, twarze mają być podobne i sympatyczne – warto poświęcić chwilę czasu na lekturę tej strony. Możesz oczywiście szukać jakiegokolwiek plastyka przedstawiającego się jako karykaturzysta, osoby mieszkającej jak najbliżej, ale to dobry produkt – czyli karykatura jest najważniejsza, zgadza się? Tym bardziej, że karykaturzysta, to w XXI wieku zawód wyjątkowo rzadki i niełatwo znaleźć fachowca, który robi to od lat i jeszcze się z tego utrzymuje.

Karykatura.com oferuje wykonanie karykatury na prezent, z nadesłanych e-mailem zdjęć. Aby uzyskać niezbędne informacje – zajrzyj na stronę Jak zamówić oraz Zasady współpracy. Mamy nadzieję, że właśnie dołączasz do naszych zadowolonych klientów!

Kontakt e-mail

karykaturzysta Lublin karykatury w Lublinie
Lubelski karykaturzysta i karykatury w Lublinie? Nie, tym razem w Hollywood!

2. Karykatury na żywo – wesele, firmowy event

Świetna atrakcja imprez, wśród których są: firmowe eventy, spotkania integracyjne, konferencje, targi, a nawet uroczyste wesela. Takie usługi wykonujemy od dawna, szczególnie na imprezach, gdzie trzeba narysować jak najwięcej uczestników. Dojeżdżamy w dowolne miejsce Polski. Jeśli jesteś zainteresowany, po więcej informacji zapraszamy tutaj.

Szczepan Sadurski – rysownik satyryczny, karykaturzysta, ur. w 1965 r. w Lublinie, absolwent Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych w Lublinie (1985). Publikował w czasopismach ogólnopolskich oraz regionalnych, w Lublinie od początku lat 80-ych m.in.: Kurier Lubelski (kilkaset rysunków), Kamena, Głos Budowlanych, Akcent i in. Jego karykatury znasz z prasy, telewizji, książek i oczywiście także z Internetu.

Kontakt e-mail

karykaturzysta Lublin karykatury w Lublinie
Karykaturzysta Lublin to mistrz kreski – rysuje błyskawiczne karykatury

Fragment wywiadu z karykaturzystą:

– Czy fama, że jesteś „jednym z najszybszych karykaturzystów świata” pomaga czy przeszkadza?
Szczepan Sadurski, karykaturzysta rodem z Lublina: – Rysowania karykatur nigdy nie odbierałem w kategoriach sportowych, ale artystycznych. Nie potrzebuję bić rekordów i coś komuś udowadniać. Po kilkudziesięciu tysiącach narysowanych karykatur, po pięciuset imprezach w ostatnich 10. latach – karykatury rysuję swoim normalnym tempem. A że to jest szybciej niż u wielu karykaturzystów i osób dorywczo zajmujących się rysowaniem karykatur – dlatego tak chętnie jestem zatrudniany. Firmy organizujące eventy umieją liczyć. Taniej jest zatrudnić jednego błyskawicznie rysującego karykaturzystę niż trzech innych. I nie trzeba płacić za 3 noclegi i dojazdy.

– Ponieważ pochodzę z Lublina, moje prace zaczęły być także publikowane w „Kurierze Lubelskim”. Później poszedłem do liceum plastycznego, również w Lublinie, i w tym czasie w moim życiu pojawiły się pierwsze poważne sukcesy. Dokładnie w dniu moich 18. urodzin zadebiutowałem w tygodniku „Szpilki”, co potraktowałem jako pewien znak, że rysunek satyryczny i karykatura jest moim przeznaczeniem. (Szczepan Sadurski w wywiadzie dla Nowego Dziennika, USA, 2015)

Lublin

Miasto we wschodniej Polsce, stolica województwa lubelskiego i centralny ośœrodek aglomeracji lubelskiej. Dziewiąte co do wielkośœci populacji miasto w Polsce oraz największe w kraju na wschód od Wisły. Położone na Wyżynie Lubelskiej nad Bystrzycą. Lublin jest największym ośœrodkiem naukowo-kulturalnym po wschodniej stronie Wisły, co przekłada się na liczne imprezy kulturalne organizowane przez społecznoœć studencką, a także władze samorządowe.

Miasta w województwie lubelskim

Adamów, Adamówka, Biała Podlaska, Biłgoraj, Bogucin, Bychawa, Chełm, Ciecierzyn, Cyców, Dęblin, Dębowa Kłoda, Dominów, Drelów, Firlej, Garbów, Horodło, Hrubieszów, Izbica-Wieś, Jabłonna-Majątek, Jakubowice Konińskie, Janów Lubelski, Janów Podlaski, Józefów, Kamionka, Kazimierz Dolny, Kąkolewnica, Kłoczew, Kock, Kodeń, Kosarzew Dolny, Krasnobród, Krasnystaw, Kraśnik, Krężnica Jara, Księżpol, Leśna Podlaska, Lubartów, Lublin, Ludwin, Łaziska, Łęczna, Łomazy, Łuków, Maciejów Stary, Majdan Stuleński, Markuszów, Mełgiew, Międzyrzec Podlaski, Mircze, Motycz, Nałęczów, Nasutów, Niedrzwica Duża, Niedrzwica Kościelna, Nieledew, Nielisz, Niemce, Okrzeja, Okuninka, Opole Lubelskie, Piaski, Poniatowa, Puchaczów, Puławy, Radzyń Podlaski, Ryki, Sawin, Siennica Nadolna, Siennica Różana, Snopków, Stężyca, Strzyżewice, Szczebrzeszyn, Świdnik, Tarnogród, Tomaszowice, Tomaszów Lubelski, Trawniki, Turów, Tyszowce, Urszulin, Wąwolnica, Wilków, Wisznice, Włodawa, Wojciechów, Wojcieszków, Wysokie, Zalesie, Zamość, Zwierzyniec.

Ciekawostki o Lublinie

Jeśli chcesz dowiedzieć się różnych informacji o Lublinie, proponujemy wpisać w okienko wyszukiwarki następujące frazy: Państwowe Muzeum na Majdanku, Lublin Stare Miasto, Muzeum Wsi Lubelskiej, Zamek Lubelski, Donżon, Kaplica Zamkowa, Wieża Trynitarska, Archikatedra Lubelska, Brama Krakowska w Lublinie, Brama Grodzka, Trybunał Koronny, Zalew Zemborzycki, Pomnik Unii Lubelskiej, Plac Litewski w Lublinie, Plac Po Farze, Pomnik Józefa Piłsudskiego, Teatr im. Juliusza Osterwy w Lublinie, Muzeum Aptekarstwa, Dworek Wincentego Pola, Ogród Botaniczny UMCS, Bazylika Dominikanów, Stary Teatr, Krakowskie Przedmieście w Lublinie, Lubelskie Podziemia, Skansen w Lublinie, Majdanek, Kamień nieszczęścia, Pałac Lubomirskich w Lublinie, Pałac Sobieskich.

karykatury w Lublinie Szczepan Sadurski wywiad
Szczepan Sadurski – karykaturzysta rodem z Lublina jest zapraszany do stacji telewizyjnych

Kontakt e-mail

Mistrz karykatury mieszka w Polsce

W 2012 r. w Nowym Jorku prasa pisała, że Szczepan Sadurski jest „jednym z najszybszych karykaturzystów świata”. Wprawdzie nie ma mistrzostw i jurorów, które takie osiągnięcia oficjalnie weryfikują, ale tego karykaturzystę zapraszano potem do Australii, Niemiec i Wielkiej Brytanii, gdzie mógł potwierdzić swoje zdolności. Oczywiście stale rysuje również w Polsce, gdzie w ostatnich 10. latach narysował 40 tysięcy wesołych portretów. Firmowe eventy, szkolenia, konferencje, targi, akcje promocyjne i wszelkie imprezy, których organizatorzy uznali, że błyskawicznie narysowana karykatura wykonana ręką mistrza, to świetna pamiątka dla uczestników imprezy.

Lubelska anegdota o karykaturzyście Sadurskim

Pod koniec lat 80-ych na kiermaszu na Placu Litewskim w Lublinie sprzedawano książki m.in. z rysunkami Szczepana Sadurskiego, a on siedział obok i podpisywał je. Ponieważ prawie wszyscy oprócz autografu chcieli również specjalną dedykację, Sadurski każdego pytał jak ma na imię, a potem wpisywał, np. „Dla Małgosi – Sadurski”. W pewnej chwili gdy do Sadurskiego podeszła kilkuletnia dziewczynka z jego książką, wziął do ręki flamaster i zapytał:
– Dziewczynko, jak masz na imię?
– A co pan chce zrobić?
– Wpisać ci dedykację do książki.
– Proszę pana, po książkach nie można mazać!

Karykaturzysta na wesele Lublin – informacje

Twoje wesele oraz jego goście są wyjątkowi, spraw aby otrzymali coś wyjątkowego i przeżyli niezapomniane chwile. Najnowszy hit uroczystości weselnych: profesjonalne karykatury na żywo. Wykonane w niewiarygodnym tempie przez mistrza kreski, znanego nie tylko w Polsce. Na kartoniku dowcipny portret pary (np. mąż z żoną). Duża atrakcja dla podziwiających ten oryginalny artystyczny występ, a potem niezapomniana pamiątka z wesela. Nawet 100 osób narysowanych podczas wieczora (wyjątkowo z lubelskim karykaturzystą to możliwe), atrakcyjna cena.

Świetna zabawa, dużo śmiechu, do tego ci którzy maja ochotę zobaczyć swój wizerunek w krzywym zwierciadle – wrócą do domów ze swoją sympatyczną podobizną. Na pewno wszyscy dobrze zapamiętają, kiedy i gdzie powstał ten wesoły portret.

Dowcipnie narysowane wesołe portrety, wykonane ręką znanego z mediów karykaturzysty, to atrakcja setek imprez, w jakich uczestniczył w ostatnich latach. Szybkość powstawania kolejnych karykatur zadziwia obserwatorów uczestniczących w tym wydarzeniu. Karykatur powstanie tyle, ile średnio wykonuje… trzech karykaturzystów.

Zaraz po wykonaniu gotowe karykatury trafiają na własność do narysowanych osób, będąc potem wspaniałą pamiątką po mile wspominanej uroczystości. Osoby narysowane nie płacą.

Ponieważ wiele terminów jest zajętych ze sporym wyprzedzeniem, zapytania na część terminów się pokrywa i codziennie przychodzą nowe zapytania, nie zwlekaj z zapytaniem, a potem z decyzją, jeśli ofertę uznasz za atrakcyjną, a termin który Cię interesuje, jest jeszcze wolny.

Karykatura.com – zapraszamy do współpracy

Uwaga, organizatorzy eventów, firmy i hotele organizujące zamknięte imprezy firmowe w Lublinie i woj. lubelskim. Dziękujemy za zapytania związane z zatrudnieniem bardzo szybkiego, profesjonalnego karykaturzysty eventowego, który będzie dodatkową atrakcją imprezy i wykona niezapomniane pamiątki czyli wesołe portrety uczestników. Czasem terminy imprez pokrywają się i nie możemy przybyć, na szczęście nie są to częste przypadki. Jeśli chcesz zaoszczędzić – zamiast trzech, zatrudnij jednego karykaturzystę z Karykatura.com – w obu przypadkach dostaniesz podobną liczbę wesołych karykatur!

Wybrane hotele w Lublinie. Niektóre z nich już odwiedził znany karykaturzysta, prezentując swój talent

Hotel Alter, IBB Grand Hotel Lublinianka, Hotel Wieniawski, Hotel Etiuda, Hotel by Vanilla, Hotel Europa, Hotel Luxor, Hotel Vanilla, Hotel Piano, Hotel Grodzka 20, Hotel Victoria, Hotel Fokus Centrum Konferencyjne, Hotel Browar Lwów, Hotel Focus, Hotel Locomotiva, Hotel Royal Botanic, Hotel Forum Fitness &Spa, Hotel Pałac Akropol, Hotel Mercure Lublin Centrum, Hotel Campanille, Dwór Lwowski koło Lublina, Kamienica Muzyków, Hotel Agit Centrum, Hotel Corona Spa & Wellnes, Hotel Willowa, Hotel i Restauracja Na Rogatce, Hotel Ilan, Hotel Bellis, Dom Na Podwalu.

Słowniczek

Karykatura – przedstawienie osoby, wydarzenia lub przedmiotu, które cechuje się przesadą w oddaniu charakterystycznych elementów, właściwości, cech. Karykatura uwydatnia te cechy zwykle w celu ośmieszenia danej osoby, zjawiska, itd. Często jest to rysunek (zazwyczaj portret), rzadziej rzeźba, także forma literacka, gdzie sposób przedstawienia postaci literackiej, polega na wyolbrzymieniu i pełnym przesady wyjaskrawieniu pewnych cech jej wyglądu zewnętrznego lub postawy wobec życia, mający na celu ośmieszającą charakterystykę. Karykatura jest jednym z uprzywilejowanych instrumentów satyry.

Karykaturzysta – artysta zawodowo lub amatorsko zajmujący się tworzeniem karykatur – zarówno portretowych (zabawnie narysowane twarze), jak i sytuacyjnych (rysunki satyryczne i humorystyczne). Karykaturzysta tworzy w odosobnieniu, w swojej pracowni, rysując lub malując karykatury ze zdjęć lub na oczach widzów (podczas imprez, na ulicy, w telewizji).

Tania fotobudka Lublin droższa niż… profesjonalny karykaturzysta?

Fotobudka w ostatnich kilku latach podbiła rynek eventowy w Polsce. Małej powierzchni, lekka przenośna „budka” z czymś w środku, co robi zdjęcia osobom, które się w niej znajdą, obok rekwizyty – kapelusze, wielkie okulary, kapelusiki. I jedna, czasem dwie osoby z obsługi fotobudki, która jest banalnie prosta. Roześmiani i rozluźnieni uczestnicy imprezy, często już po paru drinkach, żywiołowo przebierają się w rekwizyty i stroją głupie miny oraz pozują w zwariowanych pozach do obiektywu aparatu fotobudki, aby niemal po chwili otrzymać pamiątkowe, szalone zdjęcie z imprezy. (…) Korzystając z internetowej wyszukiwarki, wpisałem frazę „tania fotobudka”, aby zorientować się w cenach tych najtańszych. Okazuje się, że wynajęcie nawet tej najtańszej fotobudki, kosztuje taniej niż wynajęcie wysokiej klasy karykaturzysty eventowego.

Karykatury na żywo Lublin – cennik, czyli co wpływa na cenę

Ponieważ imprezy zamknięte, to zwykle spora liczba uczestników, organizatorowi imprezy zwykle zależy, aby jak najwięcej osób zostało narysowanych czyli dostało pamiątkę w postaci karykatury. Każdy karykaturzysta ma inne umiejętności, temperament  i wypracowany przez lata sposób pracy, więc i określony limit karykatur, jakie może stworzyć w godzinę. Najczęściej jest to kilka, maksymalnie kilkanaście karykatur. Dla niżej podpisanego ponad 20 w godzinę nie jest problemem, choć konkretna ilość zależy to od wielu czynników, na które niekoniecznie mam wpływ.

Profesjonalny karykaturzysta na event w Lublinie poszukiwany?

Organizujesz firmowy event w Lublinie? Szukasz odpowiedzi na pytanie: jak znaleźć profesjonalnego karykaturzystę na event w Lublinie? Znakomitego karykaturzystę eventowego,  który przez kilka godzin będzie rysował szybkie, zabawne karykatury uczestników spotkania na żywo? Właśnie znalazłeś.

Wigilia firmowa Lublin atrakcje. Może karykaturzysta?

Gdy już mamy załatwiony lokal na firmowe spotkanie wigilijne, pojawia się pytanie: a może coś jeszcze? Coś, co sprawi, że atmosfera stanie się jeszcze bardziej miła, na twarzach uczestników pojawi się niewymuszony uśmiech. A gdyby jeszcze każdy mógł wziąć ze sobą do domu sympatyczną pamiątkę? Zapewne takie pytania zadawali sobie organizatorzy tego typu spotkań odbywających się w zeszłym roku w grudniowe wieczory w Warszawie i cieszę się, że część z nich wpadła na pomysł zaproszenia karykaturzysty.

Prezent dla szefa lubelskiej firmy

Klienci mówią coś w rodzaju: „Wie pan, on wszystko ma. Wiele osiągnął, ma pieniądze, stać go na wszystko. Takich ludzi trudno czymś zaskoczyć. Dlatego szukałem czegoś, co będzie wyjątkowe i sprawi mu autentyczną radość. Niekoniecznie coś wyjątkowo drogiego. Coś, co będzie tylko dla niego i nigdzie nie będzie mógł tego kupić”. Takie mniej więcej opinie, choć zawsze wypowiadane innymi słowami, słyszę często. Zwykle są to karykatury dla ludzi majętnych, szefów firm, ludzi którzy osiągnęli w życiu sukces. Fakt, takie osoby trudno czymś zaskoczyć. Trudno kupić coś, co naprawdę ich zadowoli i nie odłożą gdzieś, szybko zapominając o prezencie. Stąd pomysł na karykaturę.

Gdy potrzebujesz kilku karykaturzystów na imprezie w Lublinie

Na imprezach na których rysowaliśmy (firmowe eventy, szkolenia, konferencje, targi, także bale, rodzinne pikniki, akcje promocyjne, itd), najczęściej zapewnialiśmy jednego lub dwóch karykaturzystów. Ale były też zamknięte imprezy, w których uczestniczyło nawet kilka tysięcy ludzi. Jest oczywiste, że jeden czy dwóch karykaturzystów, pracujących w najbardziej ekstremalnie stresujących warunkach (obok karykaturzysty wciąż kolejka, a raczej tłum trochę już zdenerwowanych ludzi, od wielu minut czekających aby usiąść wreszcie przed karykaturzystą) nie jest w stanie tego wszystkiego ogarnąć i uczestnicy imprezy nie będą tym zadowoleni.

Lublin. Karykaturzysta na imprezie firmowej

Ponieważ imprezy zamknięte, to zwykle spora liczba uczestników, organizatorowi imprezy zwykle zależy, aby jak najwięcej osób zostało narysowanych czyli dostało pamiątkę w postaci karykatury. Każdy karykaturzysta ma inne umiejętności, temperament  i wypracowany przez lata sposób pracy, więc i określony limit karykatur, jakie może stworzyć w godzinę.

Wigilia firmowa Lublin atrakcje: karykaturzysta

Te dosyć kameralne spotkania organizowane są w firmach i biurach, ale często też w restauracjach i innych lokalach poza siedzibą firmy. Mają być polskie, świąteczne potrawy i wigilijna, prawie rodzinna atmosfera. Warto zadbać o dodatkową atrakcję oraz… o wyjątkowy prezent dla każdego. Na przykład w postaci wesołego portretu (karykatury), którą wykona doświadczony, znany polski karykaturzysta.

Bal karnawałowy Lubin atrakcje: karykaturzysta

Bal karnawałowy uzupełniony o karykaturzystę w pierwszej chwili może się wydać dziwnym pomysłem. Ale tylko w pierwszej chwili. Przecież organizujemy bal nie tylko po to, aby tańczyć. Po to, aby zapewnić uczestnikom dobrą rozrywkę, aby każdy był zadowolony i uśmiechnięty. Dobry karykaturzysta świetnie wpisuje się w te założenia organizatorów bali karnawałowych. Błyskawicznie stworzone przez niego podobizny są w stanie rozweselić każdego ponuraka, wprawiają w dobry humor nie tylko osobę narysowaną.

Karykatura na prezent ślubny, dla rodziców, świadków. Lublin

Jeśli na planszy są młodzi oraz ich rodzie (czyli cztery osoby), najczęściej tematem karykatury jest uroczystość ślubna. Państwo młodzi są w ślubnych strojach, a ich rodzice również są w strojach odświętnych. Przyszły teść winien być narysowany / namalowany w garniturze (pod szyją krawat lub mucha), a przyszła teściowa w eleganckiej sukni.

Karykatura ze zdjęcia. Jakie zdjęcia są najlepsze?

Jeśli chcemy, aby sukces karykatury był najlepszy, karykatura była najbardziej udana – twarz osoby narysowanej na planszy winna wyglądać identycznie lub bardzo podobnie, jak twarz osoby której właśnie wręczamy karykaturę. Będzie to możliwe, jeśli dostarczysz AKTUALNE zdjęcia. Twarz każdego z nas z upływem lat zmienia się. Jeśli wysyłasz zdjęcie zrobione 5 lat temu i uważasz, że karykaturzysta wyobrazi sobie czyjś obecny wygląd – jesteś w błędzie.

Pomysł na imprezy integracyjne w woj. lubelskim

Wyjazdy integracyjne to najczęściej imprezy od kilkunastu do kilkudziesięciu osób i zwykle rysujemy karykatury na żywo w porze wieczornej. Spotkania krótkie lub będące fragmentem, atrakcją np. 2-dniowego wyjazdu na szkolenie firmowe albo wyjazd integracyjny. (…) Dosyć sztampowe rysowanie karykatur uczestników spotkania integracyjnego to nie jedyna możliwość skorzystania z talentu i doświadczenia karykaturzysty z Karykatury.com.
>> Cały tekst

Karykaturzysta Lublin – atrakcja na jubileusz firmy

Zwykle są także atrakcje przygotowane dla uczestników, w tym także występy artystyczne. Czasem jest specjalna scenografia, oświetlenie i scena, są oficjalne przemówienia szefostwa firmy. Karykaturzyści eventowi serwisu Karykatury.com na wielu takich imprezach byli gośćmi. Rysowaliśmy karykatury uczestników takich spotkań, organizowanych w różnych miejscach Polski.

Na blogu karykaturzysty

Karykaturzysta Lublin – główna atrakcja wieczoru
Różnego rodzaju mniejsze eventy, niekoniecznie organizowane są przez firmy eventowe. Często organizują je firmy dla siebie – dla swoich pracowników, dla kontrahentów. To one decydują o wszystkim, a wybór konkretnego karykaturzysty jako atrakcji wieczoru, w większości jest świadomy i nieprzypadkowy. Firma nie zatrudnia więc amatora tylko dlatego, bo był powiedzmy 200 złotych tańszy od dobrej klasy karykaturzysty eventowego.

Karykaturzysta na wesele w Lublinie. Poradnik

Zasada jest taka, że karykaturzysta przybywając na wesele, ma zagwarantowane honorarium. Osoba, która go zaprasza, płaci za jego wynajęcie. Konkretnie: za czas pracy (liczbę godzin rysowania), w sporadycznych przypadkach – za liczbę wykonanych karykatur.

Atrakcje na piknik: karykaturzysta Lublin

Na karykaturzystów podczas pikniku niemal zawsze jest ogromne zapotrzebowanie – non stop, od początku do końca imprezy. Gdy chcesz mieć na pikniku tę super-atrakcję, lepiej oszczędź na niesprawdzonych atrakcjach, a postaw na świetnych zawodowych karykaturzystów eventowych, którzy narysują dużą liczbę uczestników pikniku. Aby było w sam raz i wielu uczestników pikniku miało szansę na karykaturę, na każdych 150-200. uczestników pikniku…

Eventy Lublin. Artysta estradowy czy najszybszy karykaturzysta?

Jeszcze kilkanaście lat temu, gdy biznes eventów miał się dobrze, choć wciąż w Polsce raczkował, nie było karykaturzystów specjalizujących się w rysowaniu karykatur na eventach. Kandydatów na rysowanie szukano na rożne sposoby (powstawały dopiero pierwsze strony www takich artystów). Ale nawet obecnie nie jest lepiej i w wielu agencjach eventowych wciąż nie słyszano o tym, że na event można zaprosić karykaturzystę.

Rocznica ślubu i urodziny – karykatury na żywo

Honorarium dla karykaturzysty liczone jest od ilości godzin, podczas których rysuje na imprezie (najczęściej 4 – to zależy od uzgodnień i liczby uczestników imprezy). Do tej kwoty dojdzie koszt dojazdu i noclegu – w zależności od odległości jaką musi przejechać na imprezę i pory dnia (zwykle to imprezy wieczorne, więc czasem potrzebny jest też nocleg). Chyba, że do domu ma blisko. Dodajmy przy okazji, że rysujemy w całej Polsce, więc jeśli termin mamy wolny i zaakceptujesz nasze standardowe stawki – wkrótce się spotkamy!

Marketing bankowy i karykaturzysta Lublin

– Poszedłem do banku, a (niezależnie od sprawy którą tam miałem załatwić) wróciłem do domu z sympatyczną, niespodziewaną pamiątką. Dla klienta banku to miłe i na pewno zostanie przez niego pozytywnie zapamiętane. Dla banku – jedna z wielu okazji, aby dotrzeć z pozytywnym przekazem oraz z ofertą do klientów.

Lublin. Karykatura na rocznicę ślubu

Gdy słyszymy hasło „rocznica ślubu” – już wiadomo, że na planszy mają być narysowane dwie osoby. Jaka to będzie scenka, decydujemy wspólnie z klientem, zwykle podczas rozmowy telefonicznej. Karykatura na rocznicę ślubu może być obrazkiem dosyć sztampowym (bo niewiele mamy informacji o osobach które mają zostać uwiecznione poza faktem, że ileś tam lat żyją w związku małżeńskim). Albo obrazkiem bardziej rozbudowanym, dzięki którym oglądający dowie się czegoś więcej o naszej parze.

Profesjonalny karykaturzysta Lublin czy miejscowy plastyk?

Część klientów decyduje się na zatrudnienie niedoświadczonego amatora o skromnym talencie, mozolnie rysującego ledwie kilka karykatur w godzinę tylko dlatego, bo… mieszka bliżej miejscowości, w której organizowana jest impreza. Dla decydentów niektórych firm miejsce zamieszkania karykaturzysty jest ważniejsze niż poziom artystyczny wykonywanych karykatur i liczby osób które mogą zostać narysowane.

Jaka karykatura ze zdjęcia

Od zawsze do Karykatury.com piszą i telefonują osoby, zainteresowane wykonaniem karykatury na prezent, z przesłanych zdjęć. Ponieważ ostatnio prowadzimy coraz więcej rozmów z osobami, które na pomysł zamówienia wpadły niemal w ostatniej chwili czyli na krótko przed wręczeniem karykatury której jeszcze nie ma – mamy kolejne spostrzeżenia. Na temat tych klientów oraz ich wyobrażeń związanych z produktem, który zamierzają zamówić. Sprawdź, jakim typem klienta jesteś.

Ta strona odpowiada m.in. na pytania:
1. Czy rysujecie karykatury na weselu w Lublinie oraz województwo lubelskie?
2. Jak zamówić usługę: karykatury na żywo Lublin?
3. Jak zamówić karykaturzystę na wesele w Lublinie?
4. Jaki powinien być karykaturzysta na wesele woj. lubelskie?
5. Profesjonalny karykaturzysta czy karykaturzysta amator?
6. Jaki jest najlepszy karykaturzysta na imprezę?
7. Ile kosztuje karykaturzysta na wesele Lublin?
8. Karykaturzysta eventowy czy karykaturzysta uliczny?
9. Szybki karykaturzysta na weselu – czy to dobra atrakcja na wesele?

10. Impreza firmowa, firmowy event – jak zamówić karykaturzystę rysującego karykatury na żywo?
11. Czy karykaturzysta to dobra atrakcja na firmowy event?
12. Dlaczego są drogie i tanie karykatury?
13. Ile rysujecie karykatur w godzinę?
14. Jakie są oryginalne atrakcje na wesele Lublin, atrakcje na event?
15. Ile kosztuje karykatura czyli jaka jest cena karykatury?
16. Karykatura na prezent: kolorowa czy czarno-biała?
17. Jak zamówić karykatury ślubne, karykatury na wesele?
18. Karykatura ze zdjęcia. U kogo i jak zamówić karykaturę?
19. Czy wykonujecie takie usługi, jak: karykatura na urodziny, karykatura dla szefa, karykatura na rocznicę ślubu?
20. Ile kosztuje profesjonalna karykatura za zdjęcia?