2024-05-30
Karykatury na żywo – karykaturzysta eventowy
Karykatury

Karykatury na żywo – karykaturzysta eventowy

mar 22, 2024

Karykaturzysta eventowy – karykatury na żywo. Niewiarygodnie szybkie rysowanie karykatur na żywo podczas imprez zamkniętych, typu: firmowe eventy, szkolenia, targi, konferencje, itp. Także wesela i inne imprezy prywatne. Skorzystaj z talentu i doświadczenia Szczepana Sadurskiego. Zapomnisz o wszystkim, z czym dotychczas kojarzyło Ci się określenie „karykaturzysta”.

KORZYSTNA OFERTA

– Niewiarygodna szybkość rysowania: ok. 100 osób narysowanych w 4 godziny (format A4, ołówek). Nie przez przypadek w Nowym Jorku Sadurski został okrzyknięty „jednym z najszybszych karykaturzystów świata”. Jeśli chcesz, żeby jak najwięcej uczestników Twojej imprezy otrzymało karykaturę – jesteś bliski sukcesu!

– Duży potencjał komizmu i podobieństwo do narysowanych osób. Wiele osób wybucha śmiechem na widok swojej podobizny, a potem wraca do domu ze swoją podobizną. I na pewno zapamięta, że powstała na Twojej imprezie.

– To nie są obraźliwe karykatury z wielkim nosami i uszami, ale też nie portrety. Akurat takie rysunki, jakie podobają się niemal każdemu.

– Na planszy jedna, dwie, a na życzenie także więcej narysowanych twarzy.

– Rozsądne (wcale nie najwyższe) honorarium. A jeśli dobrze policzyć – cena jednej karykatury jest wyjątkowo atrakcyjna.

AUTOR

– Szczepan Sadurski – od dawna obecny w mediach. Jego nazwisko i charakterystyczny podpis kojarzy część uczestników każdej imprezy. Coraz rzadziej rysownik prasowy i telewizyjny, coraz częściej karykaturzysta eventowy. Uświetnia rozmaite imprezy średnio raz w tygodniu, w całej Polsce.

Sądzisz, że stworzenie dowcipnej karykatury w 100 sekund jest niemożliwe? To znaczy, że jeszcze nie współpracowałeś z Sadurskim.

karykatury na żywo atrakcja na event wesele Szczepan Sadurski
Karykatury na żywo – unikalna atrakcja na event i wesele. Najszybszy karykaturzysta Szczepan Sadurski

SPOSÓB PRACY

– Konkrety. Szybka odpowiedź na zapytanie oraz wycena. Potem umowa, zaliczka, wykonanie usługi i faktura VAT.

– Niezawodny dojazd w dowolne miejsce Polski, w uzgodnionym terminie i czasie.

– Zachowanie się adekwatnie do okoliczności, kultura i dyskrecja. Nie czytałeś nigdy na Pudelku, że na imprezie VIP-a rysował Sadurski? Powtarzamy: dyskrecja.

KORZYŚCI

– Płacisz tylko za czas pracy karykaturzysty. Talent i zdobyte przez lata pracy umiejętności masz w cenie!

– Zatrudniasz artystę znanego, więc wzrasta ranga Twojej imprezy.

karykatury na żywo karykaturzysta eventowy
Karykatury na żywo – przykłady błyskawicznie rysowanych karykatur eventowych Sadurskiego

PAMIĘTAJ

– Nie licz, że w kilka chwil powstanie wyjątkowo efektowna karykatura. Jeśli taką chcesz otrzymać – zamów karykaturę ze zdjęcia.

– Pamiętaj, aby o zaproszeniu karykaturzysty Sadurskiego jako atrakcji na event pomyśleć odpowiednio wcześnie. Jednego dnia w Polsce odbywa się wiele imprez. Zaproszenia na konkretny dzień coraz częściej się pokrywają, a Sadurski nie może być w kilku miejscach jednocześnie!

CO JEST POTRZEBNE DO WYCENY

– Data imprezy.
– Miejscowość.
– Orientacyjna liczba uczestników.
– Twój numer telefonu.
– Ewentualnie też inne informacje, które uznasz za ważne.

Inne pomysły na współpracę? Napisz albo spytaj – podpowiemy.

Napisz e-maila