2024-07-22
Wystawa wesołych rysunków – oferta
Karykatury

Wystawa wesołych rysunków – oferta

cze 7, 2024

Jeśli organizujesz imprezę typu: spotkanie integracyne, konferencja, targi, event promocyjny w centrum handlowym, itp oraz chciałbyś uczestników czymś zaskoczyć, rozbawić i zainteresować – zamów wystawę wesołych rysunków popularnego rysownika satyrycznego, Szczepana Sadurskiego. Wystawa rysunku humorystycznego – informacje

Wstęp

Humorystyczne rysunki sytuacyjne budzą wesołość u każdego. Oczywiście pod warunkiem, że są wykonane przez doświadczonych profesjonalistów, a sposobem wykonania oraz tematyką nie przekraczają granic dobrego smaku i nie budzą kontrowersji. Taką wesołą ekspozycję można spokojnie prezentować publicznie, bez względu na wiek widzów.

wystawa rysunku humorystycznego ekspozycja humor rysunkowy Sadurski
Wystawa rysunku humorystycznego, to dużo uśmiechu dla każdego

Wystawa rysunku humorystycznego – oferta

Karykatury.com / Rysunki.pl oferują przygotowanie wystawy rysunków humorystycznych, na tematy ogólne (z tekstem lub bez, kolorowe oraz / lub czarno-białe). Możliwość przygotowania wystawy na określony temat (np. medycyna, biznes, itp). Jest możliwość dodania do ekspozycji specjalnie wykonanych rysunków, np. na temat związany z firmą, branżą, okazją dla której stworzono ekspozycję.

Preferujemy samo przygotowanie rysunków, z których zostanie przygotowana ekspozycja. Może to być przesłanie odpowiedniej jakości i rozdzielczości plików – rysunków, z których organizator przygotuje wystawę, ewentualnie przesłanie cyfrowych wydruków (czyli kopii rysunków), w uzgodnionym wcześniej formacie (A4 lub A3 albo część rysunków w jednym, część w drugim formacie). Zanim to się stanie, klient będzie miał do wglądu proponowane rysunki, z których będzie mógł wybrać te, które uważa za najbardziej odpowiednie, w odpowiedniej ilości.

Jest też możliwość przygotowania przez nas wydruków – dużych plansz w uzgodnionym rozmiarze, np. 100×70 cm. Na miejscu wystarczy włożyć je do ram ekspozycyjnych. Lub druga opcja: będą to cienkie i lekkie, a równocześnie dosyć sztywne pianki (ok. 0,5 cm grubości) w uzgodnionym rozmiarze, np. 100×70 cm. To opcja droższa, lecz jest więcej możliwości ekspozycji takich plansz (można je przymocować do ściany lub na czymś zawiesić), bez konieczności organizowania systemów ekspozycyjnych.

wystawa rysunku humorystycznego ekspozycja humor rysunkowy Sadurski
Wystawa rysunku humorystycznego – gotowe wydruki przypięte do wielkiej planszy. Na samej górze tego tekstu: ekspozycja w centrum handlowym

Dodatkowe informacje i podpowiedzi

Na formacie 100×70 cm mieści się 8 rysunków formatu A4.

Plansze można dowolnie eksponować – postawić na stojakach, powiesić na ścianie lub po prostu postawić na podłodze i oprzeć je o ścianę, co jest najprostsze i w każdej chwili można przenieść ekspozycję w dowolne miejsce. Sposób ekspozycji jest zależny od rodzaju eventu i czasu trwania ekspozycji.

Miejsce ekspozycji w Polsce – dowolne.

wystawa rysunku humorystycznego ekspozycja humor rysunkowy Sadurski
Ekspozycja rysunków Sadurskiego – rysunki naklejone na planszach 100×70 cm w antyramach, prezentowane na sztalugach

Taka wystawa rysunku humorystycznego może być dodatkową atrakcją rozmaitych imprez, nie tylko mających charakter rozrywkowy. Jest nie tylko formą uatrakcyjnienia przestrzeni. Może też być zachętą do spotkania z autorem lub zachętą do skorzystania z talentu obecnego obok karykaturzysty, rysującego karykatury na żywo, wykonującego rysunkowe komentarze na żywo lub prowadzącego naukę rysowania karykatur. Dodamy, że autor rysunków humorystycznych – Szczepan Sadurski, jest też karykaturzystą eventowym, nazywanym jednym z najszybszych karykaturzystów świata. To oznacza, że jest w stanie w ciągu godziny narysować zaskakująco dużo karykatur (wesołych portretów). Można więc powiedzieć, że będzie to kilka atrakcji równocześnie – w zależności od potrzeb.

Zainteresowany? Kontakt e-mail

Pamiętaj, aby kontaktując się, podać podstawowe informacje o planowanej imprezie, jej terminie, napisać jakie masz życzenia / pomysły. W krótkim czasie skontaktujemy się, po czym przedstawimy ramową ofertę.

Wystawa rysunku humorystycznego: (c) Karykatura.com

Zobacz też:
>
>